Ets a: Portada > El consistori

El consistori

 

EL CONSISTORI MUNICIPAL    2015 - 2019

 

GRUP D’ENTESA PER MIRAVET- ACORD MUNICIPAL

 

Batlle:

Sr. Antoni Joan Borrell i Vives

El Sr. batlle es reserva les funcions relacionades amb els serveis municipals (neteja viària, xarxa aigua potable i clavegueram, escorxador, piscines, barca, cementiri...)

aborrell@miravet.altanet.org

 

1r. tinent d’alcalde:

Sr. Josep Maria Sàez i Pujol

Turisme, Cultura

jmsaez@miravet.altanet.org

 

2n tinent d’alcalde:

Alexandre Paula i Sastre

Urbanisme, Agricultura, Camins

apaula@miravet.altanet.org

 

Regidor:

Sr. Antonio Llambrich i Consarnau

Ensenyament, Festes, Hisenda, Esports

allambrich@miravet.altanet.org

 

Regidora:

Sra. Núria Galende i Vives

Dona, Serveis a les persones, Sanitat

ngalende@miravet.altanet.org

 

Regidor:

Sr. Antoni Melich i Martí

Joventut, esports i Tecnologies de la Informació i la Comunicació (TIC), Promoció

tmelich@miravet.altanet.org

 

Regidor

Sr. Josep Enric Benaiges i Cabeza 

Medi Ambient, Protecció civil

jbenaiges@miravet.altanet.org

 

 

 

Amb el suport de:
Diputació de TarragonaConsell Comarcal de la Ribera d'EbreConsorci Administració Oberta de Catalunya


Ajuntament de Miravet , Tots els drets reservats - Normes de privacitat - Qui som?